Podcast „W rytmie Brazylii” – Brazylijskie jedzenie

Od śniadania aż po późną kolację – w Brazylii nie można chodzić głodnym. Pyszne egzotyczne owoce, świeżo wyciskane soki, woda z kokosa, açai, ryby i owoce morza prosto z połowu, grillowane mięso i wiele innych pyszności, a do tego kolorowe drinki i wyśmienite piwo. Zapraszamy do obficie zastawionego brazylijskiego stołu!

2 komentarze

  • ” i wyśmienite piwo ” no chyba .. a raczej napewno .. ktoś tu się pomylił .Nie piłem gorszego piwa takiego jak serwują właśnie w BR – jedyny plus to to – że zawsze bardzo zimne. Do tego cena jest za wysoka..Dobre Wino Brazylijskie praktycznie nie istnieje.Mocniejsze alkohole są robione tak jakby były z jednej kadzi – ale cena jest za to jest bardzo przystępna.Papierosy prawie za darmo.Jedzenie takie jak owoce ,czy mięso – ponadprzeciętne.Przez ostatnie 11 lat byłem tam 12 razy.Pozdrawiam.

    • To jest sprawa bardzo indywidualna i kwestia gustu, są osoby, które brazylijskie piwo uważają za wyśmienite 🙂 Ja lubię caipirinhę i wszelkie odmiany caipifruty z caipi-marakuja na czele. Również pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *